Haft komputerowy

Rocznie wykonujemy ponad 120 tysięcy haftów, głównie na odzieży firmowej i roboczej.

Nowoczesne maszyny

Dzięki najnowocześniejszym maszyną hafciarskim realizujemy zamówienia w najkrótszym czasie.

Perfekcjonizm

Doświadczony zespół zwraca uwagę na każdy szczegół wykonywanego haftu.

Odzież szkolna i uczelniana z haftem

haft na bluzie

Korzystając z naszego wieloletniego doświadzenia w znakowaniu odziezy reklamowje i firmowej przygotowaliśmy specjalna ofertę dedykowana szkołom, uczelniom i innym instytucjom edukacyjnym.

W wielu Poslskich szkołach obecne lub wprowadzane są mundurki i uniformy, które nie tylko tworzą poczucie przynależności uczniów do danej społeczności, ale także wspomagają budowanie marki szkoły i rpromocję na ryknku edukacyjnym. W tej ofercie proponujemy kilka ciekawych modeli bluz i kurtek z naszego katalogu, które idealnie nadają się do znakowania haftem, jak i innymi metodami.

Proponowane przez nas znakowanie haftem to nie tylko najtrwalsza, ale równeiz ciekawie i prestizzowo prezentująca się metoda zdobienia odzieży. Grafiki, logotypy i inne elementy naniesione za pomca haftu zachowują swoja trwałosc i wygląd przez długi czas, nawet pomimo codzienne używania odziezy i jej częstogo prania. A to ma niebagatalene znaczenie w przypadku uniformów.

Zapraszamy do zapoznanai się z naszą ofertą i sprawdzenia co przygotowalismy z myślą o twojej szkole i uczniach.Szybki kontakt:
tel. 605 10 99 40 lub e-mail lp.enlaudiwydniytfah@tkatnok


Klienci:
Zobacz na Google+ © 2006-2015 by Reflect.pl